14 Aralık 2007 Cuma


Bu program belkide miniklerimin ilk defa toplum karşısında kendilerini ifade etmeleri açısından önemliydi. Bu sayede onların özgüvenlerinin gelişeceğini umuyorum. Örneğin Berra alkışlandıkça daha rahat tavırlar sergiledi, sergiledikçede şirinleşti.Miniklerimin servis tabaklarını da görmek istermisiniz?

Hepinize Yerli Malı ve Tutum Haftası kutlamamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü tekrar teşekkür ederim.

Şükriye ARIN

2 yorum:

  1. :)) ne kadar güzel olmuş.Size ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum Şükriye hanım.
    Saat 2:30 civarlarıydı sanırım yemekhaneye baktım kameradan ama kimseyi göremeyince Zeynep hanımı aradım, programın bittiğini söyledi. Aslında kameradan seyretmek istemiştim. Olsun, bu fotoğraflar da çok iyi.
    Tekrar teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLAMIŞSINIZ.BEN SİZİ HERGÜN TAKİP EDİYORUM VE MİNİKLERİN YAPTIKLARI HERŞEYİ BURDAN TAKİP EDEBİLMEK ÇOK EĞLENCELİ.ŞÜKRİYE HOCAM OKUL HARİCİ BU BLOGLADA BU KADAR İLGİLENMENİZE HAYRANIM VALLA.ANNELER EVDE BİR ÇOCUKLA BU KADAR YORULURKEN SİZ HEM OKULDA BU MİNİKLERLE YETERİ KADAR İLGİLENİYORSUNUZ HEMDE GECELERİDE AİLENİZDEN FERAGAT EDİP BU BLOGĞU AİLELERE HAZIRLIYOSUNUZ.TEBRİK EDERİMMMMM.ALLAH HERKESİN MİNİK YAVRUSUNA SİZİN GİBİ SAYGIDEĞER VE FEDAKAR BİR ÖĞRETMAN NASİP ETSİN.....

    YanıtlaSil