29 Kasım 2010 Pazartesi

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZÜ CUMARTESİ GÜNÜ YAPTIĞIMIZ KAHVALTIDA KENDİ ARAMIZDA DA KUTLADIK

Buradan kahvaltı programında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
 Alperen rahatsız olduğu için bir süredir okula gelemiyordu.Neryse ki  iyileşerek bugün geldi, bayram boyunca topladığı şekerleri arkadaşlarıyla paylaştı.
Alperen'e geçmiş olsun dedik.
                                 KERİMAN HANIM EBEVEYN KATILIMINDA BİZİMLEYDİ


 Öncelikle Berat annesini tüm arkadaşlarıyla tek tek tanıştırdı.
 Keriman Hanım Balonlara mutfak etkinliği hazırlamış.Balonlar Keriman Teyzelerinin desteği ile keyifle sevimli kurabiyeler yaptılar.

Biraz un, biraz şeker.....:):)


 Sıra geldi şekilli kurabiyeleri yapmayaaa:)
 Balonlar kurabiyeleri yaptıktansonra, süslemeyide ihmal etmediler:)

 Şimdi sıra yaptığımız kurabiyeleri fırına sürmeye geldiii:)
 Kurabiyeler fırında pişerken Keriman hanımın hazırladığı slayt sunuyu sınıfımızda izledik.Keriman hanım, çocukların yaş gruplarını ve gelilim özelliklerini dikkate alarak hazırlanmış gördüğüm kadarıyla, çünkü slayt çocukların seviyelerine öylesine uygundu ki keyifle, zevkle izlediler.Onlara görsel olarak ip ucları verdikten sonra bu hayvanların neler olabileceğini buldular.
 Ardından KİM YOK? oyunu oynattı. Bu oyunda Balonların çok ilgisini çekti, severek oynadılar.
Keriman Hanım'ın çocuklarla iletişimi, sınıfa hakimiyeti çok başarılıydı.Güzel ve verimli bir Ebeveyn Katılımı geçirdik. Bu nedenle kendisine zaman ayırıp geldiği için Uçan Balonlarım adına çooook teşekkür ederim.
Yine bekleriz efendim:):)

4 yorum:

 1. Kerime (Berat'ın Teyzesi)29 Kasım 2010 14:56

  Kurabiye canavarları hep birlikte kurabiye de yaparlarmış hepiniz çok tatlısınız.. Keriman öğretmenlik mesleği hakkında düşüncelerini alabilir miyim:))

  YanıtlaSil
 2. Çok keyifli fakat çok yorucu Allah tüm öğretmenlerin yardımcısı olsun... Ama çok şirinler onlar için değer yorulmaya..

  YanıtlaSil
 3. Keriman hanimin guzel bir blogu vardi, Berat gelecegi zaman bloguna yeni girisler eklemeyi durdurmustu. Simdi bu kurabiyelerle belki bir donus yapabilir?

  acikcasi bir yemek blogu olmasina ragmen keyifle takip ediyorduk...

  Bu arada gonulden tebrikler...

  YanıtlaSil
 4. Kerimancım, Aile katılımını da atlatmışsınız, hadi hayırlı uğurlu ve geçmiş olsun :D Çok güzel bir deneyim. Şükriye hanıma ve Okul idaresine böyle fırsatlar verdikleri için teşekkürler.
  Berat kurabiye yaparken bir ara küsmüş galiba :) ?

  YanıtlaSil